Serwis - Info
Redakcja serwisu.

Administrator: PK
E-mail: skrzat268@op.pl

 
Button serwisu.<a href="http://www.oronkaoronsko.republika.pl"
target="_blank" title="GKS Oronka Orońsko"><img
src="http://www.oronkaoronsko.republika.pl/button.jpg"
alt="" border="0" /></a>


 
Prawo autorskie.

Zawartość strony internetowej www.oronkaoronsko.republika.pl jest chroniona prawem autorskim. Bez zgody redakcji zabronione jest kopiowanie, publikowanie, rozpowszechnianie, drukowanie oraz wykorzystywanie całości lub części materiałów zamieszczonych w serwisie.

 
Historia strony.

Pomysł utworzenia strony internetowej na temat Oronki zrodził się w czerwcu 2006 roku. Chciałem stworzyć coś, co mogłoby zwiększyć zainteresowanie klubem, a także pomóc w jego promocji. Szybko rozpocząłem prace nad kodem źródłowym i szatą graficzną portalu. Po ich zakończeniu wypełniłem stronę informacjami i w lipcu 2006 roku portal zadebiutował w sieci pod adresem www.oronkaoronsko.republika.pl. Od tamtej pory starałem się regularnie publikować opisy wszelkich wydarzeń związanych z Oronką, relacje z meczów drużyny seniorów oraz wyniki zespołów młodzieżowych. Ciągle rozbudowywany był bardzo ważny dla mnie dział z historią klubu. Nie udało się uniknąć niewielkich opóźnień w aktualizacji, ale były one związane wyłącznie z brakiem czasu i nawałem innych obowiązków. Strona z każdym tygodniem zdobywała coraz większą popularność. W maju 2007 roku wprowadziłem modyfikacje w kodzie źródłowym, a także poprawiłem szatę graficzną. Natomiast od marca 2008 roku obok relacji z każdego meczu zaczęły pojawiać się zdjęcia. W sierpniu 2010 roku pomoc w tworzeniu portalu zaoferował Sulek, który przygotowywał skróty filmowe z meczów. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem i znacząco zwiększyły liczbę odwiedzin strony, ale były publikowane tylko przez kilka miesięcy. W październiku 2010 roku problemy techniczne spowodowały krótką przerwę w aktualizacji. Później wszystko wróciło do normy i portal funkcjonuje do dziś. Przez te wszystkie lata sam zbierałem materiały, ale zawsze mogłem liczyć na pomoc Leszka Borucha. Informacji udzielali także trenerzy Marcin Janik, Krzysztof Kowalski i Kamil Śledź oraz zawodnicy Oronki. Z zasobów strony wielokrotnie korzystali dziennikarze lokalnych mediów przy tworzeniu własnych publikacji. Od początku chciałem, aby portal pełnił także rolę kroniki klubu oraz był prawdziwą kopalnią wiedzy na temat Oronki. Myślę, że te zamierzenia udało mi się zrealizować. Na tym jednak nie koniec. Mam nadzieję, że przez najbliższe lata strona nadal będzie się rozwijała.

PK, 28.07.2011, 15:13.
 
Zawartość strony.

Na stronie internetowej Oronki Orońsko znajdują się opisy wszystkich aktualnych wydarzeń z życia klubu, podstawowe informacje o klubie, wykaz sukcesów klubu, rysunki przedstawiające dojazd do stadionu oraz plan stadionu, zdjęcia boiska głównego i boiska treningowego oraz budynku klubowego, zdjęcia przedstawiające kolejne etapy budowy budynku klubowego, zdjęcia z uroczystości otwarcia budynku klubowego, zdjęcia przedstawiające kolejne etapy budowy kompleksu boisk Orlik, zdjęcia z uroczystości otwarcia kompleksu boisk Orlik, tekst z historią klubu, teksty opisujące legendy klubu, wykaz wszystkich prezesów z datami działalności, wykaz wszystkich trenerów z datami działalności i zdjęciami, wykaz wszystkich zawodników zespołu seniorów od 2002 roku, opisy wszystkich wydarzeń z życia klubu od 2006 roku, kadry, wyniki, tabele i terminarze zespołu seniorów od 2002 roku, obszerne relacje ze wszystkich meczów zespołu seniorów od 2006 roku, zdjęcia ze wszystkich meczów zespołu seniorów od 2008 roku, kadry, wyniki i tabele zespołów młodzieżowych od 2006 roku, zdjęcia z turniejów zespołów młodzieżowych, zdjęcia z rozgrywek o puchar wójta gminy Orońsko, archiwalne i aktualne zdjęcia grupowe zespołu seniorów, archiwalne i aktualne zdjęcia grupowe zespołów młodzieżowych, zdjęcia strojów Oronki z ostatnich kilkunastu lat.

PK, 30.06.2012, 18:30.
 
Copyright © 2006-2014 PK